ولنجك، نبش خيابان هجدهم، مجتمع خليج فارس، طبقه دوم واحد ٢٠٦

 • ٢٢٤٢٤٥٦٨-۰۲۱
 • ٢٢٤٢٤٥٦٩-۰۲۱
 • ٢٢٤٢٤٥٧٩-۰۲۱
 • خدمات ناخن (انواع کاشت، پدیکور،)

  Nail Design ادامه مطالب

   

   

  امروز یک انتخاب اینکه ناخن‌هایی خوش فرم و زیبا داشته باشیم، کاشت ناخن می‌باشد. کاشت ناخن به علت حساسیت بالا کاری تخصصی بوده و حتما باید با مراجعه به کارشناسان آن صورت بگیرد. کاشت ناخن یکی از امور تخصصی بوده و اگر به درستی انجام نگیرد همراه با خطراتی برای فرد خواهد بود. دقت و ظرافت در انجام این کار، کارشناسان این امور را متمایز کرده و شما را در انتخاب متخصص آن محدود می‌کند.

  همه ی ناخن ها را می توان کاشت کرد، بخصوص ناخن هایی که کوچک و یا گوشتی هستند، و یا ناخن برای انگشتانی که اصلا ناخن ندارند. با کاشت ناخن، می توان به فرآیند رشد و ناخن سازی انگشت ها سرعت بخشید.در ترمیم ناخن، کیفیت انجام کار نقش اساسی دارد. کاشت باید به صورتی انجام شود که زیر ناخن هوا نگیرد و ظاهر آن کاملا طبیعی و سالم به نظر برسد، به شکلی که فرد بتواند به راحتی ناخن ها ی خود را سوهان کند.

  تضمین كیفیت كاشت ناخن با استفاده از مواد cnd آمریكایى؛ دستان با ارزش خود رابه مواد غیر تخصصى كاشت ناخن نسپارید. كاشت ناخن همواره بخاطر گران بودن مواد آن از سوى سود جویان با مواد غیر تخصصى (دندانسازى ) انجام میشودكه ضررهاى فراوان براى ناخن طبیعى شما دارد در هر مراجعه میتوانید مواد ناخن كار خود را چك كنید ،سلامت شما مهمترین داریى شماست.